קרן לוי- הגעתי לאומדה בהמלצתה של חברה טובה שלי אחרי שנים שלא התאמנתי. בהתחלה היה לי קשה ולא התמדתי, המצאתי לעצמי הרבה תירוצים לכך- שאני עייפה ואין לי זמן. אדיר המאמן שלי לא וויתר לי, התקשר ושאל מתי אני מגיעה שוב, עודד אותי באימונים ובעיקר עזר לי להתחזק בהדרגה ולא להתייאש. מאותו רגע ידעתי שזו ההזדמנות האמיתי שלי לחזור לכושר ולראות תוצאות. מאז אני כבר שנתיים מתאמנת באומדה, הכרתי חברות טובות וצירפתי חברות שלי בדרך. כי אנשים שאוהבים מביאים למקומות שאוהבים. זכיתי מאדיר ליחס אישי לכל אורך הדרך והבנתי כמה חשוב לדאוג לעצמי ולא להשאיר את עצמי והגוף שלי בתחתית סדר העדיפויות. אומדה היום היא לגמרי משפחה שנייה שלי
קרן לוי
הגעתי בעקבות בעלי שמתאמן כבר יותר משנה באומדה. אני רוצה להמליץ בחום על אומדה, אדיר בחור מקסים ומקצועי , משקיע בכל אחד ואחת , נותן יחס אישי והכוונה לאורך כל האימון, אימון מותאם לרמה האישית , מורגש שהכל נעשה באהבה וכיף למקצוע ,כל אימון מגוון ומעניין ומוכנסים בו אלמנטים כייפים שגורמים לך להתמכר. ממליצה בחום!!
ענבל גטניו
הגעתי לאומדה מפלייר בתיבת הדואר. מה שגרם לי להתקשר הוא מיקום האימונים, ממש ליד הבית החדש שעברתי אליו ב1200 כבר בשיחת הטלפון, אדיר היה נשמע עם מלא פאשן לעשייה שלו וכאחת שמגיעה מתחום הספורט, זה הלהיב אותי מאוד. מה שמשאיר אותי כבר כמעט שנה באומדה הוא היחס האישי של המאמנים, הכיף שבאימונים ובמיוחד מזה שזו שפעם הראשון מזה 15 שנה שהצלחתי לחזק  את הכתפיים על ידי התמודדות עם הכאב ומתן גרסאות קלות יותר לכל תרגיל שאף פעם לא העזתי לעשות. המדריך תמיד לידי ודוחף אותי קדימה. כיף לראות מקום שמלא אהבה לתחום  וזה מה שמבדיל את אומדה, מהאחרים.
אומדה שינתה לי את החיים מכף רגל ועד ראש גם מבחינה חיצונית וגם מבפנים, זכיתי להיות חלק ממשפחה שמעודדת, מחבקת וגורמת לך לאהוב להתאמן, הגעתי לאומדה בשביל להרזות להיראות טוב, השינוי קרה מהר והישגים והיכולות שגילתי בעצמי מילאו אותי בכח, אבל השינוי האמיתי מבחינתי היה מבפנים ההתמכרות למאמנים המעולים לאנשים המדהימים, לצחוקים, לשיחות ולכח שיש במשפחת אומדה!
דקלה ברוש שאוליאן
האמת שבחיים לא חשבתי שאצליח להתמיד, 3 ילדים קטנים עבודה במשרה מלאה למי יש כח וזמן לצאת להתאמן. .. מהרגע שהגעתי לאומדה התאהבתי ואין לי איך להסביר את זה.. פשוט כיף אנרגיות מטורפות .. אדיר מקצוען אמיתי עם קסם מיוחד שנכנס לכולם ללב..יחס אישי תוצאות מדהימות ולא פחות חשוב קהילה וחברים שהרווחתי ....אז אל תחשבו פעמיים.. שימו נעלי ספורט בואו לשיעור ותתמגנטו לטירוף הזה ...למרות שהקושי והאתגר אין על ההרגשה של אחרי אימון. אז תודה אדיר על המקום שיצרת ועל זה שבכל אימון מחדש אתה אף פעם לא מוותר לי..
מורן רז
אני מתאמנת באומדה כבר שנה וחצי, במהלכן התרחשו אצלי שינויים מדהימים: ירדתי יותר מ-10 קילו במשקל, כאבי גב תחתון שהיו לי במשך 12 שנים נעלמו, ואני מרגישה פשוט מעולה! מעולם לא התמדתי בשום סוג של ספורט, אימון או חוג. כשהגעתי לאומדה, והכרתי את אדיר וצוות המאמנים, זה פשוט קרה - התמכרתי, פעם ראשונה בחיי שאני כבר מחכה שיגיע האימון הבא. ההשקעה, המקצועיות והיחס האישי מורגשים היטב בכל אימון.
אסנת עמר